Druk 3d w wosku

Solidscape – ultraprecyzyjny druk 3D w wosku na cele jubilerskie i inne odlewnicze

Technologia: Solidscape (najnowszej generacji S), grubość warstw od 0,006 do 0,076 mm (standardowo stosujemy grubość 0,025 mm), powstaje bardzo precyzyjny model woskowy o bardzo dobrym wykończeniu powierzchni. Temperatura topnienia wosku to ok. 100 stopni. Model jest delikatny. Materiał nadaje się najlepiej do odlewania metodą wosku traconego – odlewa się bardzo dobrze w standardowych warunkach, co jest znaczną przewagą technologii Solidscape nad innymi technologiami druku 3D pod odlew. Z wosków można również tworzyć formy gumowe na zimno.

Na naszych maszynach Solidscape można stosować warstwy od 0,006 do 0,076 mm, w krokach po 0,006 mm. Im grubsza warstwa, tym niższa cena druku 3d.

Pole robocze drukarek Solidscape to 15*15*10 cm.

Wszystkie wydruki pakujemy starannie w plastikowe pudełka wypełnione watą, które następnie umieszczane są w kartonowych pudełkach z wypełnieniem. Od lat nie zdarzyło się uszkodzenia wydruków w czasie wysyłki. Korzystamy z usług firmy kurierskiej UPS.

Poza drukiem 3d, wykonujemy również usługi modelowania 3d, czyli przygotowania odpowiedniego projektu i pliku do wykonania na drukarce 3d.

Gwarantujemy poufność wszystkich przesyłanych do nas modeli.

» przeczytaj więcej o drukarkach Solidscape

Galeria modeli z Solidscape:


Galeria Lemondim - kreskowanie z gradientem w Rhino 7


Kontakt

place

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa