Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty – Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Rhino 3d, dystrybutora maszyn Solidscape, ramion pomiarowych Kreon Baces oraz wykonawcy usług 3d (druk 3d, skanowanie, modelowanie).
Przypominamy, że naszym Klientom oferujemy darmową pomoc merytoryczną oraz techniczną w obsłudze programu Rhino, w ramach najnowszej wersji programu.
Rhino 5 dla Windows można pobrać ze strony www.rhino3d.com/download/5. Po podaniu adres e-mail, wybiera się wersję językową (w tym polską lub angielską). Po instalacji i uruchomieniu programu, licencję można zarejestrować na podstawie przesłanego klucza licencyjnego. Można także przekształcić wcześniej zainstalowaną wersję ewaluacyjną Rhino w licencję ostateczną (Pomoc/Help – O Rhinoceros…/About Rhinoceros… – Licencja/License).
Rhino 5 dla Maca można pobrać z tej strony. Po podaniu adres e-mail, wysyłana jest wiadomość z linkiem do pobrania programu. Klucz licencyjny można wprowadzić w preferencjach Rhino (cmd+,) w dziale „Licenses”.
Każda licencja Rhino może być używana na jednym stanowisku, ale może być także zainstalowana w trybie pływającej licencji sieciowej (bez dodatkowych opłat – to opcja przy instalacji). Wtedy w ramach sieci możemy mieć dostęp z różnych komputerów do licencji. W danym czasie z jednej licencji może korzystać jeden użytkownik. Instalacji w trybie pływającej licencji sieciowej (floating license) możliwa jest przy użyciu bezpłatnego menedżera licencji Zoo dla Windows. Informacje o instalacji i pobieranie na stronie: wiki.mcneel.com/zoo/home
Pojedynczą licencje można zainstalować na dwóch komputerach, każdy w innej lokalizacji (np. biuro i dom), ale w danym czasie jedna licencja może być użytkowana tylko na jednym komputerze.
Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących obsługi programu lub zasad licencji. Sposób zgłaszania pytań co do oprogramowania zaproponowany jest na naszej stronie: lemondim.pl/obsluga-klienta
Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga o dodatkach i przydatnych funkcjach w Rhino: www.rhinoblog.pl