Rhino – szkolenia w Warszawie i on-line

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rhino 3d. Uczymy Rhino. Umiemy to najlepiej.

rhino2

Od 2007 r. prowadzimy pierwsze w Polsce Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rhino 3d. W naszych szkoleniach z Rhino uczestniczą m.in. architekci, projektanci biżuterii, jachtów, obuwia, części samochodowych i form przemysłowych, osoby zajmujące się wzornictwem przemysłowym oraz produkcją instrumentów muzycznych. Wydajemy honorowane na całym świecie certyfikaty ukończenia kursu Rhino w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym (wzór).

Szkolenia z Rhino i Grasshoppera prowadzi Mikołaj Jarski, autoryzowany trener Rhino z ponad 14-letnim doświadczeniem w szkoleniu i konsultowaniu projektów 3d z „prawdziwego życia” w różnych branżach, o autorskim – przemyślanym i skutecznym – podejściu dydaktycznym.
Od początku 2019 r. najczęściej wybieraną formą szkolenia przez naszych Klientów jest szkolenie zamknięte – indywidualne lub grupowe. Jest to zdecydowana większość naszych szkoleń, a od czasu pandemii 2020 r. szkolenia przyjęły formę online, która w przypadku szkoleń dedykowanych jest bardzo efektywna, ponieważ pozawala na rozłożenie szkolenia na krótsze sesje (1-2 godz.), które są rejestrowane. Poniżej znajduje się cennik szkoleń indywidualnych (dla 1 osoby). Szkolenia zamknięte grupowe wyceniane są odrębnie (prosimy o email).

Cennik eksperckich szkoleń indywidualnych oraz sesji projektowych online

Nazwa produktu Cena
szkolenie indywidualne z Rhino/Grasshoppera, 6 godz. 1,335 PLN
1,642 z VAT
szkolenie indywidualne z Rhino/Grasshoppera, 30 godz. 6,249 PLN
7,686 z VAT
szkolenie indywidualne z Rhino/Grasshoppera, 1 godz. 260 PLN
320 z VAT
szkolenie indywidualne z parametrycznego projektowania biżuterii w Rhino i Grasshopperze, 6 godz. 1,335 PLN
1,642 z VAT
szkolenie indywidualne z MatrixGold, 6 godz. 1,458 PLN
1,793 z VAT
szkolenie indywidualne z MatrixGold, 30 godz. 6,926 PLN
8,518 z VAT
szkolenie indywidualne z MatrixGold, 1 godz. 312 PLN
384 z VAT
szkolenie indywidualne z KeyShot, 6 godz. 1,458 PLN
1,793 z VAT
szkolenie indywidualne z KeyShot, 1 godz. 312 PLN
384 z VAT
szkolenie indywidualne z RhinoCAM lub VisualCAD/CAM, 6 godz. 1,458 PLN
1,793 z VAT
szkolenie indywidualne z RhinoCAM lub VisualCAD/CAM, 1 godz. 312 PLN
384 z VAT

Wszystkie sesje szkoleniowe oraz projektowe są płatne z góry, ale w dowolnym momencie można z nich zrezygnować – rozliczamy wtedy przeprowadzoną część wg ceny pakietu niższego rzędu (np. przerwany pakiet 30 godz. rozliczamy wg cen pakietu 6 godz., a przerwany pakiet 6 godz., wg cen za 1 godz.). W ciągu 7 dni od realizacji sesji można rozszerzyć pakiet (np. 6 godz. do 30 godz.) dopłacając tylko różnicę między pakietami.

Programy szkoleń i wzór certyfikatu

Szkolenia otwarte i prezentacje stacjonarne odbywają się w naszej pracowni w Warszawie (ta forma spotkań jest aktualnie zawieszona; zapraszamy na spotkania i szkolenia online). Każdemu uczestnikowi zapewniamy komputer z monitorem, z aktualną wersją Rhino dla Windows lub Mac, profesjonalny manipulator 3d, materiały szkoleniowe, bezpłatny parking na terenie zamkniętym. Szkolenia online prowadzimy najczęściej przez TeamViewera.
Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie i realizujemy także szkolenia zlecone przez urzędy pracy z całej Polski.


Galeria Lemondim - kreskowanie z gradientem w Rhino 7


Kontakt

place

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa