Rhino – szkolenia w Warszawie i on-line

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rhino 3d. Uczymy Rhino. Umiemy to najlepiej.

rhino2

Od 2007 r. prowadzimy pierwsze w Polsce Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rhino 3d. W naszych szkoleniach z Rhino uczestniczą m.in. architekci, projektanci biżuterii, jachtów, obuwia, części samochodowych i form przemysłowych, osoby zajmujące się wzornictwem przemysłowym oraz produkcją instrumentów muzycznych. Wydajemy honorowane na całym świecie certyfikaty ukończenia kursu Rhino w Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym (wzór).

Szkolenia z Rhino i Grasshoppera prowadzi Mikołaj Jarski, autoryzowany trener Rhino z ponad 15-letnim doświadczeniem w szkoleniu i konsultowaniu projektów 3d z „prawdziwego życia” w różnych branżach, o autorskim – przemyślanym i skutecznym – podejściu dydaktycznym.
Od początku 2019 r. najczęściej wybieraną formą szkolenia przez naszych Klientów jest szkolenie zamknięte – indywidualne lub grupowe, a od czasu pandemii 2020 r. szkolenia przyjęły formę online, która w przypadku szkoleń dedykowanych jest bardzo efektywna, ponieważ pozawala na rozłożenie szkolenia na krótsze sesje (1-2 godz.), które są rejestrowane. Poniżej znajduje się cennik szkoleń indywidualnych (dla 1 osoby). Nie prowadzimy już szkoleń otwartych. Szkolenia zamknięte grupowe wyceniane są odrębnie (prosimy o email).

Cennik eksperckich szkoleń indywidualnych oraz sesji projektowych online

Nazwa produktu Cena
szkolenie indywidualne z Rhino/Grasshoppera, 6 godz. 1,379 PLN
1,696 z VAT
szkolenie indywidualne z Rhino/Grasshoppera, 30 godz. 6,344 PLN
7,803 z VAT
szkolenie indywidualne z Rhino/Grasshoppera, 1 godz. 276 PLN
339 z VAT
szkolenie indywidualne z parametrycznego projektowania biżuterii w Rhino i Grasshopperze, 6 godz. 1,379 PLN
1,696 z VAT

Wszystkie sesje szkoleniowe oraz projektowe są płatne z góry, ale można z nich zrezygnować w ciągu 100 dni od zakupu – rozliczamy wtedy przeprowadzoną część wg ceny pakietu niższego rzędu (np. przerwany pakiet 30 godz. rozliczamy wg cen pakietu 6 godz., a przerwany pakiet 6 godz., wg cen za 1 godz.). W ciągu 7 dni od realizacji sesji można rozszerzyć pakiet (np. 6 godz. do 30 godz.) dopłacając tylko różnicę między pakietami.

Szkolenia online prowadzimy najczęściej przez TeamViewera, Zooma lub Google Meet.
Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie i realizujemy także szkolenia zlecone przez urzędy pracy z całej Polski.


Kontakt