Rhino

rhino-projektuj

» szkolenia z Rhino i Grasshoppera
» co nowego w Rhino 8
» instalowanie Rhino

Cena Rhino 8

Licencje Rhino są bezterminowe, elektroniczne, bez opłat subskrypcyjnych, dostępne u nas od ręki. Kliknij na produkt w tabeli, aby przejść do formularza kontaktowego i złożyć zamówienie (w temacie pojawi się nazwa produktu). Otrzymasz na email potwierdzenie z instrukcją zapłaty – możesz skorzystać z szybkich płatności online, albo wykonać zwykły przelew. Licencję otrzymasz przez email. Realizacja może trwać nawet tylko parę minut.

Nazwa produktu Cena
Rhino 8

dla Windows i macOS, licencja wieczysta
gratis 2h szkolenia eksperckiego (sesje na żywo)

4,100 PLN
5,043 z VAT
Rhino 8 upgrade

aktualizacja z wersji 1-7
gratis 1h szkolenia eksperckiego (sesja na żywo)

2,500 PLN
3,075 z VAT
Rhino 8 Edu

dla Windows i macOS, licencja wieczysta
dla studentów / uczniów / nauczycieli

849 PLN
1,044 z VAT
Rhino 8 Edu upgrade

dla Windows i macOS
aktualizacja z wersji 1-7

414 PLN
509 z VAT
Rhino 8 LabKit

dla Windows i macOS
30 stanowisk dla szkół i uczelni

4,244 PLN
5,221 z VAT
Rhino 8 LabKit upgrade

dla Windows i macOS
aktualizacja z wersji 1-7

2,155 PLN
2,650 z VAT
Rhino 3D eksport do PDF 3D

plug-in DataKit

871 PLN
1,071 z VAT
wsparcie do Rhino

nasze wsparcie techniczne i merytoryczne jest bezpłatne dla użytkowników, którzy bezpośrednio od nas kupili najnowszą wersję Rhino; w innym wypadku opłata roczna to €150 netto

Rhino 8 działa na Windows i Mac OS. Dla licencji system operacyjny nie ma znaczenia. Jeśli masz licencję na koncie online Rhino, możesz używać Rhino zarówno na Windowsie, jak i na Macu.

Co nowego w Rhino 8


Przeczytaj o nowościach w Rhino 8 na specjalnej stronie.

Licencje elektroniczne Rhino

Wszystkie licencje produktów firmy McNeel mają postać elektroniczną i dostarczamy je na email.

Rhino do pobrania – wersja ewaluacyjna (demo)

Do pobrania wersji ewaluacyjnej, potrzebne jest bezpłatne konto Rhino (Rhino Account), które możesz utworzyć np. tutaj.

Rhino dla Windows – zaloguj się a link do pobrania dojdzie w wiadomości e-mail. Zobacz jak zainstalować lub zmienić zainstalowane wersje językowe na Windows: tutaj.

Rhino dla Maca – zaloguj się a link do pobrania dojdzie w wiadomości e-mail. Wersje językowe możesz zmieniać w ustawieniach (settings) Rhino.

Opis programu Rhino

Rhinoceros, w skrócie nazywany „Rhino”, jest w pełni profesjonalnym programem do modelowania 3d, który opiera się na geometrii NURBS*.

Rhino jest łatwy w obsłudze, bardzo precyzyjny i potrafi stworzyć dowolne kształty. Dlatego korzystają z niego dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. Rhino znajduje zastosowanie w niemal wszystkich branżach przemysłu. To program do modelowania 3d o najwyższej jakości za niezwykle niską cenę.

Wystarczy zacząć od rysunku, fotografii, modelu fizycznego lub tylko pomysłu – Rhino dostarczy narzędzi dla precyzyjnego wykonania projektu, by był gotowy do renderingu, animacji, skeczu artystycznego, analizy inżynieryjnej lub produkcji.

Rhino potrafi tworzyć, edytować, analizować, renderować, animować i przetwarzać krzywe, powierzchnie i bryły NURBS, nieograniczone w złożoności, stopniu i rozmiarze. Rhino obsługuje także siatki mesh, obiekty SubD i chmury punktów.

Rhino – wymagania sprzętowe i systemowe

Wymagania sprzętowe i systemowe Rhino 8 dla Windows i macOS znajdziesz na tej stronie. Połączenie z Internetem jest potrzebne do pobrania i instalacji oraz legalizacji licencji. Konto Rhino (Rhino Account) w chmurze (czyli z dostępem online) potrzebne jest do zarządzania licencją online (przez Cloud Zoo) i wsparcia technicznego na forum.

Rhino – obsługiwane formaty plików

Obsługiwane formaty plików Rhino 8 dla Windows i macOS znajdziesz na tej stronie.

Różnice między Rhino dla Windows i dla macOS

Rhino rozwija się już równolegle na Windows oraz na macOS, ale nie znaczy to, że wersje te są identyczne. Nie wszystkie polecenia i funkcję, znane z wersji dla Windows, są dostępne w wersji dla Maca. Porównanie funkcji Rhino dla Windows i dla macOS znajduje się na stronie rhino3d.com/mac-feature-compare/.

Interfejs Rhino dla Maca, w rozdzielczości 3360 x 2100 (kliknij, aby powiększyć):
Zrzut ekranu 2015-06-14 19.55.32

* NURBS – ang. Non-Uniform Rational B-Spline. Sposób matematycznej definicji krzywych, powierzchni i brył. Więcej informacji można zdobyć na stronach Wikipedii.


Kontakt