pl szkolenia online | Lemondim

szkolenia online

Do zdalnej pomocy technicznej, szkoleń on-line oraz prezentacji Rhino oraz innych naszych produktów używamy programu TeamViewer, ewentualnie Microsoft Teams lub Google Meet. TeamViewer umożliwia wzajemne dzielenie ekranu w rozdzielczości 4k oraz wyświetlanie kursora myszki wszystkich uczestników, co jest bardzo istotne na naszych szkoleniach.

Jeśli chcesz dołączyć do spotkania (meetingu), szkolenia on-line lub prezentacji, poza pełną, najnowszą wersją programu TeamViewer, możesz skorzystać z naszego modułu QuickJoin, który nie wymaga instalacji: pobierz TeamViewer QuickJoin i wprowadź id meetingu, które ci podamy.

Do twojego komputera powinny być podłączone głośniki i mikrofon lub słuchawki z mikrofonem. Zalecamy używanie dwóch monitorów w czasie szkolenia online – jeden do podglądu ekranu osoby prowadzącej szkolenie, a drugi do własnej pracy w programie.

Ewentualne nagrania szkoleń są objęte prawami autorskimi Lemondim i nie mogą być bez zgody Lemondim udostępnianie przez uczestników szkolenia osobom, które nie brały udziału w szkoleniu.

Rozwiązywanie problemów

  1. macOS – dzielenie własnego ekranu

    TeamViewer, Blizz lub Zoom musi mieć przyznane uprawnienie w preferencjach systemu:

  2. Skalowanie prezentowanego ekranu

    Jeśli chcesz, żeby prezentowany ekran wyświetlał się jako skalowany, np. żeby powiększyć ekran na monitorze o rozdzielczości wyższej niż Full HD, odpowiednia opcja jest tutaj:

  3. Odtwarzanie nagrania z pliku TVS

    Nagrania z rozszerzeniem TVS otwiera się przez TeamViewera. W TeamViewerem menu wybierz Extras (Dodatki) – Play or convert recorded session… (Odtwórz lub konwertuj zarejestrowaną sesję…)


Galeria Lemondim - kreskowanie z gradientem w Rhino 7


Kontakt

place

Lemondim
ul. Kuropatwy 24k
02-892 Warszawa
Poland
mapa